-ŚLUB W NOWYM SĄCZU-
Luźny klimat bez napinki – u Anity i Tomka mogłem być tego pewny w 10000% … Pogoda perfekt, same znajome twarze – to lubię 🙂
Kościół kolejowy – w tym sezonie powinienem tam wykupić abonament – z kościelnym Panem Marianem zbijamy juz piątki na przywitanie 😉 no mam szczęście być tam często, ale to w sumie dobrze bo każda ceremonia u o. Jezuitów w tym miejscu jest cudownym doświadczeniem, prawdziwym, pełnym ciepłych słów prosto do Młodych.
Bardzo lubię to miejsce. Moi klienci jak widać też 😉 Polecam!
-DWÓR W BRZEZNEJ-
Na swojej stronie piszą „idealne miejsce na Twoje przyjecie weselne”. No trudno się z tym nie zgodzić, zawsze wracam tam chętnie.
Dwór w Brzeznej pochodzi z przełomu XIX i XX wieku. Położony w malowniczym miejscu na wzgórzu w Beskidzie Sądeckim. Należy do Szlaku Architektury Małopolskiej.
-ATRAKCJE WESELNE-
Anita i Tomek podeszli do tematu niestandardowo i zaprosili na swoje wesele Happy Rolls – czyli lody tajskie robione na oczach gości weselnych. Pycha! Świetny pomysł na gorące dni i ciekawe urozmaicenie całej imprezy. Kolejki (zwłaszcza dzieci) mówiły same za siebie 😉
Nie wiem czy w tym miejscu powinienem pisać o DJ który napędzał całą imprezę, ale tak! Baran in Public czyli Kordian Baran był niewątpliwą atrakcją tego wesela!
Doskonały dobór muzyki do gości w każdym wieku sprawił, że parkiet dosłownie płonął ! Polecam ! 🙂
Można by pisać jeszcze długo ale nie przyszliście tu czytać tylko oglądać! 🙂
Miłego odbioru!

 

 

Komentarze

Świetne zdjęcia! Bardzo dobrej jakości reportaż ! 😉

Dodaj komentarz