WESELE W KRAKOWIE

Kilka dni przed każdą imprezą mam w zwyczaju zerknąć na umowę aby sprawdzić co, jak i gdzie –  Kraków – konkretnie Modlniczka, ślub w plenerze, wesele w Hotelu Witek. Super, dawno nic w plenerze nie było więc miła odmiana.

Sobota rano wsiadam w samochód. Niecałe 2 godziny drogi .. i Kraków wita mnie cholerną ulewą… ślub plenerowy plus deszcz … no nie wróży najlepiej.

Od kilku już lat zawsze sobie tłumaczę, że pogoda zawsze jest „jakaś” i nie ma się co przejmować więc korzystając z wolnego czasu usiadłem w restauracji hotelowej… kawka, ciastko… a za oknem zaczęło padać – jeśli bym miał to określić w liczbach to conajmniej RAZY DWA.

Udałem się więc do pokoju mojej Pary – tak przygotowania na pełnym luzie w jednym pokoju. Wesoło, kieliszki, szampan. Lubię!…

CEREMONIA ŚLUBNA – ALTANA W HOTELU WITEK

„Pamiętam jak cały ranek płakałam bo padał deszcz. A później nie! Wzruszyłam się nawet –  taka byłam szczęśliwa że przestało ”

To słowa Ewy – Pani Młodej juz kilka dni po imprezie weselnej. Wierzcie lub nie ale na samą ceremonię przestał padać deszcz, co więcej wyszło słońce!

Piękna altana usytuowana za Hotelem Witek obok oczka wodnego, dużo zieleni, rustykalny klimat i kot… i żaba!

Miejsce wprost wymarzone – przytulne i wspaniałe do fotografowania. Byłem tam pierwszy raz – chętnie wrócę! 

IMPREZA WESELNA W HOTELU WITEK

Jak wspomniałem wyżej zaraz po wejściu do lokalu – powtórka z porannej rozrywki, lecz w tym momencie było już nam wszystko jedno – udało się! 

Rok 2020 nie rozpieszczał pod względem liczby gości na weselach, tak też było u Ewy i Wojtka, impreza dość kameralna, aczkolwiek biesiadnicy pokazali że potrafią się doskonale bawić przy muzyce serwowanej przez charyzmatycznego DJ’a z ekipy MAGICZNA NOC.

Poniżej sto kilka klatek które oddają klimat tamtej soboty!

SUKNIA EWY: https://www.instagram.com/carolinasuknieslubne/

GARNITUR WOJTKA: https://www.instagram.com/crux_personal_tailoring/

CEREMONIA I IMPREZA: https://www.instagram.com/hotelwitek/

TORT I INNE SŁODKOSCI: https://www.instagram.com/labaguettepl/

DJ/KONFERANSJER: https://www.instagram.com/magicznanoc/

Komentarze

Lubię Twoje reportaże. Melancholijny początek, a później żywy ogień.

Łukasz dzieki za mile slowa 🙂

Kawał dobrej roboty! Nawet Krzysztofa Krawczyka nie zabrakło 😉

Dzięki Iza 😀 tak – parostatkiem przypłynął w piękny rejs 😉

Dodaj komentarz